Jarní výjezd do Tábora, 28. - 31. 3. 2017

Sraz před odjezdem do Tábora bude v úterý 28. března v 8:05 na Hlavním nádraží na obvyklém místě. Skupina domluvených dobrovolníků se sejde ve škole již v 7:30, aby vzala věci, které se povezou vlakem.

 

Návrat tamtéž v pátek 31. března v 16:40.

Cena výjezdu je Cena: 850,- Kč. Peníze je možné přinést v pondělí do školy, vybírat se budou také v úterý na nádraží a cestou ve vlaku.

S sebou bude nutné si vzít spacák a karimatku (spíme ve škole), věci na plavání (navštívíme krytý bazén ), teplé oblečení a vhodné boty do přírody (čeká nás častý pobyt venku ve městě, ale i výlet do přírody – venku budeme za každého počasí), malý batůžek (často se budeme po městě nebo krajině budeme pohybovat celý den), lahev na pití, přezůvky, psací potřeby včetně ořezané obyčejné tužky a blok, misku, lžíci a nůž, HRNÍČEK a v neposlední řadě potvrzení o bezinfekčnosti a kopii kartičky zdravotní pojišťovny.
Chtěli bychom, aby výjezd byl bez elektroniky, tj. maximálně mobil a to pouze na nezbytné volání a sms-ky, max. focení. Ale určitě se akce dá bez mobilů klidně zvládnout J Prostor bude i pro hraní společenských her, čtení apod. (ne hraní na mobilu) - vemte si své oblíbené s sebou!

Obědy (včetně úterního oběda) jsou zajištěny ve školní jídelně. Svačinu si tedy vezměte pouze na cestu. Kdo může, vezměte nějaké jídlo (nejlépe upečené buchty, koláče apod.) na společný stůl pro zpestření úterní večeře. Další snídaně a večeře bude připravovat příslušná služba.

 

Kontaktní osoba: František Tichý (603 995726 tichy@prirodniskola.cz)