Jarní výjezd do Poličky | aktualizace

Po jarních prázdninách absolvujeme společně projektové pondělí ve škole a v úterý vyráží třídy Ný, Mí a Kappa na jarní výjezd do východočeské Poličky. Lambda bude trávit zbytek týdne programem v Praze.

Sraz před odjezdem do Poličky bude v úterý 15. března v 9:25 na Hlavním nádraží, návrat tamtéž v pátek 18. března v 18:04.

Cena výjezdu je 1 000 Kč. Peníze je možné přinést v pondělí do školy, vybírat se budou také v úterý na nádraží a cestou ve vlaku. Kappáni si navíc připraví 200 Kč na program v měšťanském pivovaru. 

S sebou bude nutné si vzít spacák a karimatku (spíme v sokolovně), věci na plavání (navštívíme krytý bazén) a teplé oblečení (čeká nás častý pobyt ve městě a okolí), přezuvky, resp. sportovní obuv do haly - sokolovnu využijeme i ke sportování - bežné psací potřeby a blok, misku a nůž a v neposlední řadě potvrzení o bezinfekčnosti. Prostor bude i pro hraní společenských her - vemte si své oblíbené s sebou! Obědy jsou zajištěny ve školní jídelně. První společným jídlem bude útenrí večeře. Kdo může, vemte nějaké jídlo na společný stůl.

Programy budou zaměřené zejména na výchovu ke zdraví, primární protidrogovou prevenci, informační gramotnost, regionální dějiny, osobnost Bohuslava Martinů a architekturu. Čekají nás i exkurze do regionálních firem.

Kontaktní osoba: Jaroslav Najbert (najbert@prirodniskola.cz; +420 724 281 351)

 

Aktuální dění a fotky z výjezdu budete moci v průběhu sledovat na Facebooku Přírodní školy.