Informace o konci pololetí, prázdninách a dalších dnech

Srdečně zdravím a opožděně (za což se omlouvám) upřesňuji informace k následující dekádě. 

Dnes, tj. v úterý probíhá výuka podle běžného rozvrhu. Zítra je normálně plavání a po něm projektové dopoledne (ný bude mít Ov, mí a kappa praktika z biologie a lambda němčinu a ruštinu).
Ve čtvrtek bude volitelný den - jednotlivé programy, na které se děti zapsaly, místo srazu, příp. vybavení bude na zvláštní aktualitě na školním webu. Po skončení programů, tj. cca od 14:15 do 15:15 proběhne slavnostní ukončení pololetí, vč. rozdání výpisů z pololetního vysvědčení. Omlouváme se, ale výpisy se nám z technických důvodů nepodařilo připravit k vydání již na dnešek, jak je tomu na většině škol. Pokud by někdo chtěl informaci o známkách předem, kontaktujte kolegu Macháčka. Děkujeme za pochopení.
V pátek 3.2. jsou celostátní jednodenní Pololetní prázdniny. Tento den proběhne pro zájemce dobrovolná návštěva v DD Pyšely. Další týden budou prázdniny jarní. Plánujeme tři dobrovolné akce pro zájemce z řad studentů a to v út 7. a st 8.2. návštěvu ve spřátelené škole v Hořicích, ve čt 9.2. exkurzi ve škole Donum felix v Buštěhradě a v neděli 12.2. odpoledne plavání Na Šutce.
Zájemci ať se se mnou ideálně domluví individuálně ve škole, příp. na mailu tichy@prirodniskola.cz.
Z akcí ve výhledu připomínáme v po 13.2. poslední Den otevřených dveří (budeme opět potřebovat pomoc našich studentů, v úterý 14. bude část dopoledne probíhat dokončování uměleckých projektů (časový rozsah a organizaci upřesníme ve zvláštní aktualitě). Ve středu 15.2. odpoledne proběhne setkání s dětmi se sboru Čhavorenge a v pátek bude maturitní ples. Takže se nudit určitě nebudeme...
Děkuji za podporu, přeji krásné zimní dny a jsem za celou Přírodní školu s pozdravem
František Tichý