Upřesnění dobrovolného výjezdu o Jarních prázdninách

Vážení přátelé,

studentům, příp. jejich sourozencům, kteří by v době jarních prázdnin zůstávali doma nabízíme několikadenní dobrovolný výjezd na Tepelsko. Na programu budou výlety, příprava Expedice a dějepisné a přírodovědné aktivity, také proběhne schůzka s panem Schierlem, který krajinu na Tepelsku dobře zná a má spousty nápadů co a jak. Ubytování bude v Klášteře Teplá. Akce bude pouze od soboty 5.2. do středy 9.2., takže si dětí ještě v druhé části prázdnin doma užijete. Zatím projevili zájem: Maruška a Dominika Adamcovi, Lukáš a Filip Nehasilovi, Adam Weiner se sestrou, Filip Mašek, Tomáš Kekrt, Jasna Simonová, Markéta Baťková, Petr Kaprál ml.. Pokud by si to ještě někdo chtěl rozmyslet, ozvěte se!

Sraz v sobotu 5.2. v 7:40 na Hlavním nádraží v dolní hale u prodejny Vodafone. Cena (jízdné, ubytování, jídlo, bazén ad.) 700,-Kč na osobu, v případě, že jedou dva sourozenci, tak platí cena 1000,- Kč za oba dohromady (pokud by přesto měl někdo se zaplacením problém, ozvěte se a určitě vymyslíme další možnost slevy :-) )
S sebou: přezůvky, teplé oblečení, jídlo na sobotu (uvítáme, když maminky a tatínkové napečou něco do zásoby), spacák (karimatka není potřeba - spát budeme na postelích), hygienické potřeby, PLAVKY (na plánu je návštěva bazénu v Mariánských Lázních), podle chuti věci na učení ad..  

Další info na tichy@prirodniskola.cz, nebo 603 99 57 26.