Letní puťák - voda - detailní informace

Dobrovolný prázdninový týden - putování Orlickými horami a splouvání části řeky Orlice se kvapem blíží. Zde jsou podrobné informace.

Sraz v pondělí 30. července v 8:35 na Hlavním nádraží u prodejny Vodafone.

 

S sebou spacák, karimatku, stan (nejlépe se dohodnout s někým dalším), nůž, misku, lžíci, oblečení na pěší část včetně pevné obuvi a pláštěnky (budeme se pohybovat i na horách), oblečení do lodě (vč. bot do lodi), kartičku zdravotní pojišťovny, potvrzení o bezinfekčnosti, baterku, každý baliček plátkového sýra, krájeného suchého salámu, příp. co dobrého maminky napečou na první společný večer. Určitě si nechte v báglu místo na společné jídlo, které nakoupíme v N.M.n.M,. 

Celková cena je 1600,- Kč, tj. ten, kdo zaplatil zálohu, přineste již jen 1200,-, ostatní plnou částku, tj. 1600,- (pokud nejsme - zvl. sourozenci domluveni jinak). Zbylé peníze se vrátí. 

Návrat do Prahy na Hlavní nádraží v sobotu 4. srpna mezi 19. a 21. hodinou (s největší pravděpodobností v 19:50)

 

Další info na e-mailech tichy@prirodniskola.cz a adam.drmota@gmail.com (příp. nám, prosíme napište, pokud byste se rozhodli nejet, dík).

Seznam přihlášených se kterými počítáme: David Št., David St., Šárka, Ema, Miloš, Elen, Marek T. + 3, Alžběta, Janek Ch., Tereza L., Tomáš K., Martin K., Lukáš K., Lukáš N., Veronika Š., Tereza Ul., Adam Dr., Marie A., Dominika, František, Martin Li.???, Kryštof, Jakub Gr., Richard, Filip Ma., Daniel P., Marek M., Bára M., Kačka J., Verča Mal, Péťa + Petr K., Sam, Honza H.

Partnerem akce je půjčovna a vodácký servis DRONTE, která akce naší školy dlouhodobě podporuje a které tímto děkujeme.

 za organizátory Adam Drmota a František Tichý