Pomoc a akce v přípravném týdnu

Konec prázdnin se už blíží, ale není nutné věšet hlavu, něco hezkého končí, ale vždy je i něco krásného před námi.

Od pondělí 28.8. bude možné přijít do školy pomoci s úklidem, přípravou výjezdu apod. A na odpoledne plánujeme několik zajímavých akcí. Bude fajn, když den předem pošlete sms na 603995726, že se chystáte dorazit, kdyby bylo něco mimořádného. Zde je přehled:

Po 28. doražte zájemci až na 11 hodin, něco bychom dělali tak dvě hodinky a ak, pokud bude zájem, vyrazili do ZOO (proplácí SHM) nebo do kina na Dankerk (to se domluvíme).

Úterý 29. se sejdeme již v 9:00, odpoledne bychom se pak vypravili do Staré Boleslavi, do dětského klubu Klíček, který by s námi chtěl spolupracovat. Určitě to stojí zato vidět...

Středa 30.8.: sraz opět v 9:00, po společné studeném obědě (hradí škola jako i jiné dny) půjdeme plavat a blbnout na Šutku.

Čtvrtek upřesníme aktuálně, ale pokud bychom v pondělí šli do kina, byla by ta ZOO, v pátek už asi nic nebude... 

První dobrovolná akce bude v sobotu hned po úvodním výjezdu v sobotu 9.9. a to návštěva Ondřejovské hvězdárny, kde proběhne velká akce k 100 let české astronomie.

Všechny akce jsou primárně určeny současným studentům, příp. bývalým, pokud se domluví. Podrobnosti pošlu zájemcům, kteří se mi ozvou sms - kou (ideálně pár dní dopředu, termíny se budou ladit, tak vám vždy napíšu deteily jen přímo). Kdyby chtěl na některou akci jet někdo z přátel, kteří s námi na akce jezdí, i když u nás z různých důvodů nestudují, je potřeba, aby se se mnou domluvili sms-kou na 603995726 nabo e-mailem tichy@prirodniskola.cz . V některých případech to jistě bude možné, jindy možná ne. 

František