Dobrovolné prázdninové akce

Ahoj, zde jsou další termíny...

Do Hořic za našimi kamarády z Hořického gymnázia vyrazíme na cca dva dny tohoto týdne (tj. 17. a 18.8.).

Ve středu  23.9. se pojede na den do Terezína. Zvláště jsou zváni studenti Ný, protože budeme obhlížet půdu, kde budeme v říjnu hrát Terezínské zvony. Ale vítáni jsou všichni, včetně nových studentů a přátel, co s námi jezdí. Nějaký z dní v tomto týdnu bude snad ještě odpolední plavání na Šutce.

od čt. 24.8. odpoledne do ne. 27. 8. pozdě večer počítejte s festivalem Folková Ohře, kde pomáháme. Zatím počítáme s: Jirka B., Kolombo, Ondra F + Vojta F, Mikoláš, Viktor, Jirka Sl., Maty J., Ondra M., Matěj Z., Kryštof Ka., Lucka Růžičková. Pokud by se odhodlával někdo další (hlavně starší 15-ti let), napište mi prosím sms nebo kontaktujte přímo Timi. Budeme rádi za další pomoc, hlavně od lidí, kteří se nebojí máknout a je na ně spoleh.

Poslední srpnový týden bude probíhat ve škole klasická pomoc - brigáda, odpoledne pak budou různé další akce  - ZOO, plavání, návštěva v Klíčku apod., budeme finálně chystat i úvodní výjezd apod. 

Všechny akce jsou primárně určeny současným studentům, příp. bývalým, pokud se domluví. Podrobnosti pošlu zájemcům, kteří se mi ozvou sms - kou (ideálně pár dní dopředu, termíny se budou ladit, tak vám vždy napíšu deteily jen přímo). Kdyby chtěl na některou akci jet někdo z nové primy nebo přátel, kteří s námi na akce jezdí, i když u nás z různých důvodů nestudují, je potřeba, aby se se mnou domluvili sms-kou na 603995726 nabo e-mailem tichy@prirodniskola.cz . V některých případech to jistě bude možné, jindy možná ne. Každopádně je počet účastníků na všech akcích omezen. Tato informace se nevztahuje na puťák - vodu, kde je seznam účastníků uzavřen.

Přeji vám všem krásné letní prázdninové dny, užívejte radosti a harmonie, čerpejte klid, sílu a moudrost a mějte oči i srdce otevřená.

František