Dobrovolné letní prázdninové akce

A je to tady!

Prázdniny se blíží a my zase chystáme několik akcí. Mrkněte prosím na termíny a kdo už ví, že by na nějakou z nich jel, napište mi prosím co nejdřív na tichy@prirodniskola.cz . Díky, těšíme se.

 

Voda a Šumava
pondělí 7. – sobota 12. srpna – tradiční letní putování po souši i po vodě krásnou krajinou Šumavy + splouvání části řeky Otavy. Ještě je míst dost, fyzicky to zvládnete všichni, na lodích se naučíte. Uvítáme i někoho ze starších ročníků na pomoc.

Folková Ohře
předběžně středa 23. (odpoledne) – neděle 27. srpna. Splutí části Ohře (1 den), příprava a pomoc s organizací folkového festivalu. Příležitost se naučit řídit parkoviště, stavět pódium, poskytovat první pomoc na velké akce, poslechnou si hezké písničky… Ale hlavně být s kamarády a prožít fajn dny na sklonku prázdnin.

Smolotely?
O tradiční obnovu NS ve Smolotelech většina lidí zatím neprojevila zájem. Mohli bychom tam ale udělat v termínu od 17. července alespoň nějaký výlet s přespáním ad. Zájemcům řeknu víc...

Hory a meditace
neděle 2. – čtvrtek 6. července – meditačně – turistický pobyt v Hostýnských vrších. Pět dní věnovaných sebepoznání, nácviku práce s myslí, emocemi a pozorností, výlety do krásných lesů a Beskydských údolí a hor. Akce je přednostně určena pro ty, kteří již nějaký meditační víkend absolvovali a počet míst je omezen. Ale vážní zájemci se ještě mohou ozvat.

Stěhování? Stěhování!
ve druhé polovině srpna se, jak doufáme budeme stěhovat do nového sídla naší školy. Uvítáme pomoc všeho druhu. Napište, kdy byste mohli. Určitě bude příležitost si i zajít do akvaparku, ZOO ad.

Hlavní termíny: po 14. - st 16.8. (hlavně úklid nových prostor), 21. - 23.8. stěhování

Úvodní výjezd 4. – 8. září (ten už je pro všechny povinný). Můžete se těšit na trochu zapomenuté Novohradské hry, seznámení s novou třídou ró i přechodový rituál omikronu