Dobrovolné aktivity a pomoc na konci prázdnin

Milí kamarádi, vážení rodiče,

prázdniny se právě přehouply do své poslední čtvrtiny a i když nás určitě čeká ještě hodně krásných letních dní, začátek nového školního roku se rychle blíží (alespoň doufáme...). Už teď mohu prozradit, že nás čeká mnoho nového - a to nejen místo, kde bude naše škola na dva roky sídlit a index který právě finišuje :)

Pro všechny, kdo by měli chuť se vidět nebo byli ochotni pomoci je zde následující nabíidka:

v úterý 18. srrpna se můžeme společně vydat na výlet do přírody na nějaké přírodní a historické zajimavosti (a třeba trochu i k vodě). Zájemci napište sms na 603995726 a společně vše doladíme.

Ve středu 19. srpna uskutečníme pro změnu výlet společně s dětmi z DD Pyšely. Vzhledem k tomu, že počet lidí je omezen, jsem již s většinou z vás, kteří jste zareagovali na původní aktualitu domluvený. Kdyby se ale ještě někdo chtěl přidat, napište mi sms a určitě se nějak domluvíme.

Přípravný týden začíná v pondělí 24. srpna učitelskou poradou a klasifikačními zkouškami, takže kdo by chtěl přijít pomoc, směřujte to prosím hlavně na úterý 25. a středu 26. srpna, čtvrtek si nechme jako rezervu.

Kdo by tedy chtěl přijít pomoci (uvítáme tentokrát pomoc i starších studentů, protože se budou dělat různé technické práce), napiště mi prosím e-mail na tichy@prirodniskola.cz nebo sms na 603995726 s tím, jaké dny byste mohli přijít (tj. út, st příp. čtvrtek). Po pomáhání bude klasicky možnost společné návštvy ZOO nebo dalších taškařic...

V pátek již nic nebude, možná se něco vynoří na pondělí 31.8., ale to ještě napíšu.

Předem díky a také ještě jednou všem, kdo již mohutně pomohli se s těhováním nebo tvořili ty skvělé party na obou letních dobrovolných akcích. A těším se na setkání a další společná dobrodružství.

František