Dobrovolná pomoc ukrajinským uprchlíkům o jarňákách

Zdravím všechny, jak jsem již říkal ve škole, ti, kdo o prázdninách budou doma, bude možnost se zapojit do pomoci ukrajinským uprchlíkům. 

Půjde o dva typy pomoci (zatím):

1. akce pro ukrajinské dětí od salesiánů i našich přátel. Předběžně v pondělí dopoledne - sportovní aktivity a procházka Prahou, hry. V úterý návštěva ZOO.

2. pomoc v uprchlickém centru na Hlavním nádraží - zde již jednám a je organizačně jednodušší, když se tam budeme hlásit jako organizovaná skupina, tj. nahlásím nás společně. Půjde o navádění přišedších do centra jejich nasměrovávání, podpora, pomoc s nákupem jízdenek, orientací apod. Předběžně by šlo o neděli odpoledne, pondělí odpoledne, úterý odpoledne a středu dopoledne.

Takže souhrn:

neděle: 11:40 - 15: Hlavák

pondělí: dopoledne - procházka a sport s dětmi, odpoledne 15 - 18h Hlavák

úterý: dopoledne - ZOO Praha, odpoledne 15 - 18h Hlavák

středa: 9-12 dopoledne Hlavák

neděle 20.3. - dopoledne Hlavák (9-12), odpoledne sportování a opékání s dětmi v Salesiánském areálu (ještě je to v jednání)

Pokud by se ještě někdo ze studentů chtěl zapojit (kromě těch, se kterými už jsem v kontaktu a zapsali se ve škole), napište mi e-mail na tichy@prirodniskola.cz nebo sms na 603995726. NECHOĎTE BEZ OHLÁŠENÍ!!!

Pokud by naopak někdo věděl o ukrajinských dětech, které by se mohly do našich dvou programů zapojit, dejte mi prosím vědět také.

Předem díky všem a vy, kteří nemůžete být s námi z toho nemějte špatný pocit, ještě bude příležitostí pomíhat hodně. Určitě nám ale můžete držet palce a přát dobré, ať jste kdekoliv.

F