Dny a akce do prázdnin

V pondělí 19.6. začíná "zpracovávací" období, ráno bude sraz vždy v 7:50 ve škole, po ranním společném shromáždění budou dvě vyučovací hodiny a pak se do oběda bude zpracovávat expedice. Odpolední vyučování odpadá, ale zájemci mohou zůstávat ve škole a věnovat se práci na expedici (s výjimkou pondělí, kdy budou všichni učitelé na výjezdním jednání).

Ve středu 21. dopoledne hraje ný Terezínské zvony pro školy na nádraží Praha - Bubny. Od 17:00 se koná schůzka pro budoucí primány a jejich rodiče. Na schůzku by měli přijít současní studenti, kteří byli vybráni, aby se stali patrony nových kluků a holek.

Ve čtvrtek 22.6. od 18 hodin proběhne na Bubnech zřejmě poslední pražské představení hry Terezínské zvony. Jste srdečně zváni.

V neděli 25. se koná tradiční dobrovolné pěší putování z Prahy na Říp. Zájemci z řad našich dětí dostanou informace ve škole.

V pondělí 26.6. odpoledne proběhne tradiční Vodní bitva o Petřín pro všechny zájemce (mohou se zúčastnit i budoucí studenti a přátelé školy). Podrobnosti sdělíme zájemcům.

V úterý 27.6. ráno se společně zúčastníme koncertu Čhavorenge v Rudolfínu. Sraz bude v 8:30 na stanici metra Staroměstská dole v metru. Po skončení se společně přesuneme do školy, kde bude pokračovat zpracovávání expedice a příprava prezentací.

Obhajoby (prezentace) výsledků expedičních výzkumů se uskuteční ve čtvrtek 29.6. ve Velké geologické posluchárně Př.f. UK, Albertov 6 od 17:00. Jste všichni srdečně zváni a pozvěte směle i vaše příbuzné a přátele.

Slavnostní předávání závěrečných vysvědčení a zakončení školního roku proběhne v pátek 30.6. tradičně v Stromu školy ve dvoraně kostela Panny Marie Sněžné na Jungmannově náměstí od 9:00 hod.

Přehled dobrovolných prázdninových akcí je ve zvláštní aktualitě, budeme rádi za urychlené přihlašování, abychom věděli, s kým ze současných studentů máme počítat.

Krásné letní dny a vše dobré.

František T.

tichy@prirodniskola.cz