Dárek pro naše kamarády - děti z DD Pyšely

Rok se s rokem sešel a znovu se blíží Vánoce. Situace v DD Pyšely byla ale většinu roku náročná, od začátku září byly děti většinu času v karanténě, dochází motivace i síly, je to těžké nejen pro děti, ale i pro vychovatele i vedení domova. Ale je to těžké i pro naše holky a kluky, kteří mají v Pyšelích kamarády a kamarádky, se kterými se již vice než rok neviděli.

Jsme proto rádi, že můžeme v této náročné situaci alespoň trochu přispět a opět jednotlivým dětem předplatit jejich oblíbené časopisy. Systém je stejný jako vloni.

Budeme rádi, když si vyberete přednostně dítě, kterému jste již předpláceli vloni. A nezapomeňte si stáhnout certifikát, u časopisů pro starší děti můžete v kolonce „od koho“ vaše jméno, u maličkých dětí raději „od Ježíška“

 

Řada dětí z DD si totiž „od Ježíška“ přeje předplatné svých oblíbených časopisů. Jde obvykle o částku od několika stokorun do maximálně tisícovky. Tak a to je šance pro nás!

V této tabulce najdete přehled časopisů, o které by konkrétní děti měly zájem. Pokud se chcete zapojit, tak v prvním kroku napište do příslušné kolonky své jméno – to znamená, že si to berete na starosti.

Jako místo dodání objednávky uveďte Dětský domov Pyšely, Senohrabská 112, 251 67 Pyšely. Připište i jméno dítětě. V rámci předplatného firmy nabízí vytištění certifikátu, na který uvedete jméno dítěte a který si pak můžete vytisknout.

Prosím, abyste nám tento certifikát, který vám to vygeneruje, poslali na email tichy@prirodniskola.cz. My je pak společně s ostatními předáme do Pyšel tak, aby se v obálkách objevily pod stromečkem v ten správný den.

Předem děkuji za vaši pomoc, v případě nejasností mě neváhejte kontaktovat.

 

Děkujeme Vám všem a držte palce, ať se situace brzy zlepší a šťastně se všichni shledáme.