Dárek pro naše kamarády - děti z DD Pyšely

Dárek pro naše kamarády - děti z DD Pyšely

Milí přátelé, Vánoce se blíží a letos budou trochu jiné a určitě i o to smutnější, že se nám asi do té doby nepodaří navštívit kamarády do Dětského domova v Pyšelích. Mám ale námět, jak jim alespoň na dálku udělat radost a to nejen na Vánoce, ale i po celý další rok.

Řada dětí z DD si totiž „od Ježíška“ přeje předplatné svých oblíbených časopisů. Jde obvykle o částku od několika stokorun do maximálně tisícovky. Tak a to je šance pro nás!

V této tabulce najdete přehled časopisů, o které by konkrétní děti měly zájem. Pokud se chcete zapojit, tak v prvním kroku napište do příslušné kolonky své jméno – to znamená, že si to berete na starosti.

Jako místo dodání objednávky uveďte Dětský domov Pyšely, Senohrabská 112, 251 67 Pyšely. Připište i jméno dítětě. V rámci předplatného firmy nabízí vytištění certifikátu, na který uvedete jméno dítěte a který si pak můžete vytisknout.

Prosím, abyste nám tento certifikát, který vám to vygeneruje, poslali na email tichy@prirodniskola.cz. My je pak společně s ostatními předáme do Pyšel tak, aby se v obálkách objevily pod stromečkem v ten správný den.

Předem děkuji za vaši pomoc, v případě nejasností mě neváhejte kontaktovat.

 

František