Co dál?

Ptaly se mě dneska ženy v kostele, kdy už začneme školu. Tak jsem jim říkal, co chystáme, a uvědomil si, že vlastně vůbec nemám pocit, jako by škola nebyla. Naopak, současná kombinace distančního studia a dobrovolných akcí mají v sobě zajímavé kouzlo, jakoby se prolínaly různé světy – rodiny a školního společenství, domova a skoroletní přírody, temných dní minulosti i plánů na společné toulání se pod širým nebem, klasická a svobodná škola.

 

Včera jsme zahájili expedici, tj. do dnešního poledne byste se měli zapsat do formuláře, který vám včera přišel na školní mail. A také, kdo to ještě nestihnul, můžete vypracovat a poslat úkoly o Kokořínsku a dozvědět se, kam se vlastně chystáme.

Dneska nás čekají další zájmové aktivity (sraz je v 10h ve Stromovce) a ty budou pokračovat i v pondělí, úterý a středu (rozpis kde jste a kdy a kde je sraz máte v mailech). Do středy také máte poslední možnost opravit si známky a dotáhnout nepodmínkové předměty.
A nezapomeňte, že každý den máte úkoly do distanční výuky podle mimořádného rozvrhu, tak mrkněte do edukitu a vše pošlete včas.

V pátek za týden bychom se všichni, kdo budou alespoň trochu moci, sešli ve Stromovce, řekli si, kdo je v jaké expediční skupině a zároveň se domluvili na úkolech i s těmi, kteří se na Expedici nedostali. No a pak už se bude blížit konec roku a vysvědčení, tak si to ještě společně užijme!

Přeji hezký den všem!

František

P.S. Znovu připomínám, aby se všichni, kdo uvažují o nějaké prázdninové dobrovolné akci, podívali na jejich přehled a napsali mi, o co mají zájerm.

 

P.P.S. V úterý po obědě chystáme Vodní bitvu o Stromovku, tak bude fajn, když se nás tam sejde co nejvíc!