Co bude dál?

Moc všechny zdravím, dneska to bude věcné, na ranní „moudra“ se těšte zase zítra a v neděli a to nejen ode mne.

 

Včera byly dvě porady, díky všem učitelům i kapitánům za konstruktivní práci, posunuli jsme se hodně. Do mailu by vám přijít zápis z obou, tak tomu věnujte prosím pozornost.

Shrnu to nejdůležitější:

Od pondělí, kdy bude v 9 také další on line společňák, budou na webu znovu i týdenní plány, kde bude přehled všeho důležitého, mj. on line hodin a projektové dny. Pokud byste považovali za důležité tam něco přidat, napište mi.

Do konce roku nás čekají v zásadě tři období:    1.            cca do 10.6. - distanční výuka a dobírání podmínek (mj. se čtyřmi projektovými dny, které ale ještě budete realizovat sami doma) V závěru tohoto období počítáme s nabídkami dobrovolných venkovních aktivit a konzultací (zřejmě početně omezených) navazující na výuku (poznávačky, praktika, zkoušení starých podmínek ad.) při zachování možnosti pracovat na dálku
2.            cca do 18.6 - dokončování nepodmínkových předmětů + nabídka dobrovolných venkovních aktivit (sportovní, zájmové, jazykové, pracovní v souvislosti s přípravou stěhování ad.). Uzavření klasifikace.
3.            příprava expedice, tj. témat, rozdělení do skupin a příprava terénní práce, která by měla proběhnout hned začátkem září.

Přesný časový harmonogram vyvěsíme co nejdříve, abyste se podle toho mohli zařídit. Vše bude také samozřejmě záležet na vývoji situace v Česku.

Vím, že je pro vás někdy těžké sledovat všechny informační kanály (edukit, web, vč. profilů tříd, maily) a prosím o shovívavost.

Pokud potřebujete něco řešit pište prosím učiteli e-mail nebo napište sms nebo zavolejte přímo mně a já vám zkusím pomoci.

Nadále jsou vám také k dispozici vaši třídní a Lenka, nemějte ostych se nám ozvat, když budete mít dotaz nebo i těžkou chvilku. Přiznat si svoji slabost je znakem pokory a síly a nechat si pomoci a poradit není hloupost, ale naopak moudrost :)

Mějte se moc hezky a očekávejte další detaily od Tomáše i Štěpána.

 

František