Puťák - Český Ráj - Jizera 2011

Dobrovolný puťák už je tady!

Budeme vyrážet v pondělí 8. srpna ráno, sraz v 8:35 na Hlavním nádraží u Vodafone návrat bude v sobotu 13. srpna v podvečer (pojedeme nakonec z trochu větší dálky, takže spíš později). První tři dny nás čeká putování z Jičína Českým Rájem, nasedneme někde u Podspálova na kanoe a poplujeme až do Bakova nad Jizerou.

Celková cena je 1300,- Kč, tj. ten kdo zaplatil již zálohu, stačí, když přinese 800,- Kč, co zbude se vrátí. S sebou: spacák,karimatku, stan (pod širákem bych to neriskoval, ale kdo je mladý a má rád vodu ze všech stran...), misku (nějaké to mysli bude, to přežijete :-) , index nebo ISIC kvůli slevám, lžíci, nůž, bochník chleba (u sourozeců stačí jeden dohromady, 2 lahve pití, krabičku taveného nebo plátkového sýra, příp. marmeládu, máte-li tak mapu Český Ráj, boty do lodi, oblečení i pro případ deště, který meteorologové vytrvale předpovídají. Jídlo do "eráru" a taktéž pro vás na cestu bude ještě možné koupit v Penny v Jičíně, ale nechte si v batozích místo. Společné jídlo (chleba) si uděláme až večer.

A kdo se přihlásil a tedy s ním počítáme? Kekrtovi, Semotánovi, Tiší, Maturovi, Jáchym, Jindra, Veronika Š., Bětka, Nehasilovi, Kaprálovi, Liškovi, Jáchym, Matouš, Verča M., Karel K., Jakub L., Adam, Dan, Kačka s Bárou, Adamcovi, Hermína, Vojta V. a snad i Kuba s Jankem, i když jen na pěší část. Pokud jsme na někoho zapomněli, nebo se vaše plány tak nebo onak změnily, tam napište Adamovi nebo Františkovi.

Těšíme se na viděnou!