Blíží se představení Terezínských zvonů, zkouška již zítra

Vážení rodiče, milí přátelé

kroky mílovými se blíží naše další představení - tentokrát v symbolickém prostoru Maiselovy synagogy na pražském Židovském městě přesně za týden - úterý 19. dubna 2016. 
Zkouška proběhne již tento čtvrtek, tj. 14.4. dopoledne ve škole. Ten den je potřeba, aby děti měly ve škole VŠECHNY KOSTÝMY A REKVIZITY. Také moc prosíme, aby si doma ZOPAKOVALY TEXT.
V úterý 19.4. se do Maiselovy synagogy vydáme s dětmi po obědě (cca v 15:00), tam proběhne seznámení s prostorem a zkouška, před představení budou mít děti chvilku odpočinku (prosíme, jestli byste jim dali svačinu nebo malé kapesné; také prosíme, abyste dětem zrušili na toto odpoledne všechny jiné aktivity, aby měly klid a čas se věnovat divadlu). Vlastní představení začíná v 19:00 hodin. ( viz. http://www.jewishmuseum.cz/program-a-vzdelavani/akce-pro-navstevniky/830/ ). Po skončení (odhadujeme v 20:20), odvedeme děti, které tam nebudou mít rodiče na metro - Staroměstská.
Další představení jsou zatím rozjednána s gymnáziem a synagogou Jičín a Památníkem Terezín na květen a červen. O případných termínech a dalších plánech vás budeme včas informovat.
Jakékoli dotazy na tel. 603995726.
Předem děkujeme za pomoc a podporu a "držení palců".
František Tichý, Vít Novotný, Magdalena Bartáková, Adam, Jakub a Tomáš + kluci a holky z ný