Aktuální dění v Přírodní škole

Doufám, že vás všechny Podzimní prázdniny i krásné prosluněné dny naplnily novými silami a radostí. Moc děkuji všem, kteří se zúčastnili akcí, které byly tentokrát ve znamení pomoci. A nyní hurá do dalších dní a dobrodružství.

Tento týden v úterý končí první termín plnění podmínek. Všichni by měli mít splněné podmínky zapsané ve svých "Průvodcích studenta", vč. kolonky na konci každého předmětu. Někteří vyučující (např. moje maličkost) již v úterý nezkouší, ale jen zapisují. 

Tento týden bude také ve znamení přípravy podzimního výjezdu. Zvláště vy, kteří s organizací chcete pomoci, sledujte zprávy na společňáku a na tabuli, kdy bude porada. Na starosti má výjezd hlavně Štěpán Macháček a Štěpánka Vnoučková. Můžete se ale těšit i na pana učitele Mirka Housku.

POZOR, POZOR! Podzimní výjezd se blíží, odjíždíme již v sobotu 14. listopadu. Bydlet budeme opět v Jizerských horách, ale již ne na chatě MUHU - už se tam totiž nevejdeme. Tak se nechte překvapit...

Již příští víkend se uskuteční setkání Terezínské štafety v Terezíně. Studenti, kteří chtějí s organizací pomoci a mohou se CELÉHO víkendu zúčastnit, měli by se mi nahlásit ve škole - zřejmě hned v pondělí bude schůzka.

Přeji hezké dny a vše dobré.

František T.