ZVEME ukrajinské děti na akce - pomůžete je oslovit?

Milí přátelé,

naši studenti chystají na pondělní a úterní dopoledne akce pro ukrajinské děti a stále máme ještě prostor přizvat další.

Pokud tedy ubytováváte nebo znáte nějakou uprchlickou rodinu s dětmi, budeme rádi, když jim dáte vědět, že se mohou akcí zúčastnit.

 • V pondělí 14. března chystáme seznamovací a jazykové hry, společné sportování, pozorování a krmení ptáků u Vltavy a společnou procházku.
 • V úterý 15. března půjdeme s dětmi do ZOO Praha, kde pro děti kromě zvířátek připravíme i hry a mohou se těšit i na zmrzlinu.
  KDE A KDY BUDE SRAZ? V 8:40 nad stanicí metra Nádraží Holešovice (trasa C), východ po eskalátorech. Budeme na vás čekat před restaurací Mc Donald´s.
  Konec kolem 14:00
  VSTUPNÉ ZDARMA pro uprchlíky z Ukrajiny
  CO SI VZÍT S SEBOU? Svačinu

Akcí se mohou zúčastnit i jejich rodiče, doporučený věk je školní, vítáni jsou i teenageři, budou tu mít své vrstevníky.

Pokud byste o někom věděli a mohli pomoci s doprovodem na místo (sraz i konec bude na nějaké stanici metra), budeme rádi, když napíšete na e-mail tichy@prirodniskola.cz a společně doladíme podrobnosti.

Předem děkujeme, že nám pomáháte pomáhat.

 

 

Дорогі друзі,

наші учні готуються до ранкових заходів у понеділок та вівторок для українських дітей, і ми ще маємо куди запросити інших.

Тож якщо ви залишаєтесь або знаєте сім’ю біженців з дітьми, ми будемо раді повідомити вам, що вони можуть взяти участь у заході.

 • У понеділок, 14 березня, ми готуємо ознайомлювальні та мовні ігри, спільні заняття спортом, спостереження та годування птахів біля Влтави та спільну прогулянку.
 • У вівторок, 15 березня, ми поїдемо з дітьми до Празького зоопарку, де, окрім тварин, приготуємо і ігри для дітей, а також з нетерпінням чекаємо на морозиво.
  ДЕ І КОЛИ БУДЕ ЗУСТРІЧ? О 8:40 над станцією метро Nádraží Holešovice (лінія C), вихід на ескалаторах. Ми будемо чекати на вас перед рестораном Mc Donald's.
  Закінчення близько 14:00
  ВХІД БЕЗКОШТОВНИЙ для біженців з України
  ЩО ВЗЯТИ З ВАМИ? Закуска

   

У заході можуть взяти участь і їхні батьки, рекомендований вік – шкільний, вітаються і підлітки, тут будуть свої однолітки.

Якщо ви про когось знаєте і можете допомогти з супроводом до місця (зустріч і кінець буде на станції метро), ми будемо раді, якщо ви напишете на e-mail tichy@prirodniskola.cz і разом ми оштрафуємо - налаштувати деталі.

 

Наперед дякуємо за допомогу.