Adaptační kurz NÝ


Adaptační výjezd Ný ve Svatém Janu pod Skalou 2015

Vážení rodiče, milí studenti,

soustředění pro letošní primu proběhne tradičně ve Svatém Janu pod Skalou u Berouna. Pro studenty je připraven vícedenní program, jehož náplň z důvodu prožitku účastníků nebudeme dopředu vyzrazovat. 

Odjezd:   v pátek 18. září 2015 přímo ze školy po vyučování. Z tohoto důvodu je nutné, aby si děti vzaly sbalené batohy již ráno do školy.

Návrat:     v neděli 20. září 2014 v 16:45 na Hlavní nádraží do prostoru mezi knihkupectvím
Neoluxor a přední vstupní skleněnou stěnou (
plánek zde).

Cena:       300 Kč, v ceně je zahrnuta doprava, jídlo a vstupné. Zaplatit je možné do pátku na sekretariátu školy, nebo můžete poslat platbu po dětech přímo v pátek.

S sebou:        spacák, karimatku, jídelní misku, hrníček, lžíci, přezuvky, nůž, šátek, hygienické potřeby, nabitou opencard (pro levnější cestu vlakem), zápisník a psací potřeby, zákonným zástupcem podepsané potvrzení o bezinfekčnosti, kopii kartičky zdravotní pojišťovny, oblečení dovnitř i na ven (i pro případ chladného a deštivého počasí), oblečení na brigádu. Vzhledem k večernímu příjezdu do Svatého Jana také prosíme o občerstvení na večeři na společný švédský stůl.  Vítané je napečené jídlo včetně slaných variant. J 

Aktuální fotky a zážitky, pokud to technické možnosti dovolí, budete moci během výjezdu najít
na
Facebooku Přírodní školy.

 

Případné dotazy prosím směřujte na Františka Tichého (603 995 726).

 

S pozdravem za Přírodní školu František Tichý